e-learning a prawa autorskie

Szanowni Państwo

Informujemy, że dostarczane dzieciom materiały szkoleniowe w postaci: prezentacji, filmów, nagrań, testów itd. których autorami są nauczyciele Społecznej Szkoły Podstawowej nr 30 STO, rozsyłane do uczniów i umieszczane na platformie www.office.com,  stanowią przedmiot prawa autorskiego Rzeczpospolitej Polskiej i prawa międzynarodowego.

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 30 STO w Warszawie (dalej Szkoła) wyraża zgodę na wykorzystanie materiałów wyłącznie przez uczniów Szkoły do celów edukacyjnych.

Bez pisemnej zgody Społecznej Szkoły Podstawowej nr 30 STO w Warszawie, żadna część tych materiałów nie może być powielana, rozpowszechniana, przekazywana i ujawniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób.