obiady

Szanowni Rodzice,

iKuchnia jest wirtualną platformą, która współpracuje z firmą cateringową Rewelacja Catering. Dzięki niej można zamówić posiłki i zapłacić za nie online. Serwis skonstruowany jest w prosty i przejrzysty sposób, a jego obsługa jest przyjazna dla użytkownika. W razie jakichkolwiek problemów i pytań, służymy pomocą:

e-mail: ikuchnia@ikuchnia.com.pl,

tel: 733 301 522, 575 067 228

WAŻNA INFORMACJA DLA ALERGIKÓW

Przy zgłaszaniu wszelkich alergii dzieci, prosimy rodziców o wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną wypełnionego i podpisanego skanu zgody na przetwarzanie danych medycznych dziecka.

Wzór do wypełnienia znajdą Państwo w załączonym pliku.

Instrukcja obsługi

1. Rejestracja

Aby zarejestrować się do serwisu, należy wejść w odpowiedni link:

a następnie wypełnić kolejno wszystkie pola i zatwierdzić przyciskiem “Zapisz”.
Jeśli wszystkie pola zostały poprawnie uzupełnione, na Państwa adres e-mail zostanie wysłana automatyczna wiadomość.

W jej treści znajduje się link, w który należy  wejść, aby w pełni aktywować konto
w platformie iKuchnia

Często zdarza się, że wiadomości od serwisu iKuchnia trafiają do folderu SPAM
w skrzynkach pocztowych. Jeśli wiadomość od nas do Państwa nie dotarła, prosimy
o sprawdzenie tego folderu.

2. Zamawianie posiłków

Aby zamówić posiłek, należy:

zalogować się do serwisu iKuchnia (link: https://ikuchnia.com.pl/panel/index.php) używając danych z formularza rejestracyjnego

wybrać zakładkę “Zamów posiłek

wybrać posiłek korzystając z ramek umieszczonych przy każdym dniu miesiąca

(według jadłospisu utworzonego przez firmę  cateringową)

Jeśli nie chcą Państwo wybierać dań na każdy dzień oddzielnie, można kliknąć przycisk “Wybierz cały miesiąc”, a następnie  wybrać rodzaj jadłospisu (wegetariański lub mięsny). Wszystkie posiłki zostaną wtedy wybrane automatycznie, zgodnie z jadłospisem przewidzianym przez firmę cateringową.

Wybór posiłków należy zatwierdzić przyciskiem “Akceptuj wybór”.

Uwaga!  Posiłki na jeden miesiąc można zaakceptować tylko raz. Przed kliknięciem przycisku “Akceptuj wybór”,  prosimy o wybranie posiłków na wszystkie dni danego miesiąca, w których dziecko miałoby zjeść posiłek w szkole.

Po akceptacji nie będzie można edytować i zmieniać zamówienia. Ta operacja będzie możliwa jedynie po rezygnacji z zmówienia a następnie zgłoszenia chęci ponownego zamówienia u administratora serwisu.

3. Płatności oraz sposoby jej naliczania

Aby zapłacić za posiłek należy:

wybrać zakładkę “Saldo”, a następnie zatwierdzić przyciskiem “Zapłać”

wybrać jedną z dwóch opcji:

a)   “Zapłać online” w przypadku płatności poprzez przelewy24

(w tej opcji naliczana jest opłata w wys. ok. 2% wartości przelewu)

b)   “Zapłać” w przypadku przelewu tradycyjnego - dane do przelewu wyświetlą się na dole strony.

Płatności za zamówione posiłki należy dokonać najpóźniej do piątego dnia następnego miesiąca.

W przypadku rezygnacji z wcześniej opłaconego zamówienia (można ją zgłosić najpóźniej do godz. 9:00 dnia wydania posiłku, z którego się rezygnuje), pojawia
się nadpłata, którą mogą Państwo wykorzystać na inne zamówienia lub otrzymać zwrot pieniędzy na konto.

Uwaga! Pieniądze za anulowane zamówienie nie są zwracane automatycznie, opcję ich zwrotu należy zgłosić do serwisu iKuchnia korzystając z danych kontaktowych w zakładce “Kontakt”. Stan niewykorzystanych środków na koncie w serwisie iKuchnia mogą Państwo sprawdzić zakładce “Saldo”.

Serwis iKuchnia