Go Green

Cześć! To my - GO GREEN. Prężnie działamy od 2020 roku, kiedy założyliśmy naszą organizację. Wtedy byłyśmy tylko kilkoma koleżankami z klasy, które łączyła chęć ratowania naszej planety. W tym samym roku szkolnym wybuchł koronawirus, co trochę utrudniło nam działania, jednak w roku szkolnym 2021/2022 zorganizowałyśmy do naszej organizacji charytatywnej zapisy. Zgłosiło się tyle chętnych osób (niezwykle było dostrzeżenie jak wielu osobom zależy na ekologii!), że, aby nam się łatwiej pracowało, musieliśmy się podzielić na trzy podgrupy: Plants, Animals i Humans.

Plants zajmuje się ochroną roślin i owadów.

Animals organizuje wiele zbiórek i akcji na rzecz zwierząt.

Celem Humansów jest pomaganie ludziom i dzieciom w potrzebie (np. z szkoły dla niewidomych w Kibeho).

Choć działamy w podgrupach, tworzymy jeden zwarty zespół. Choć popełniamy błędy, staramy się ciągle udoskonalać nasze akcje.