A, czy Ty "byłeś" już dzisiaj na lekcji?

Jeśli tak - ręka do góry!

Przez ostatnie kilka dni nauczyciele intensywnie pracowali nad tym, jak być z Państwem, a głównie z uczniami Mrugnięcie w kontakcie.

Korzystamy z narzędzi dostępnych po zalogowaniu na www.office.com. Częścią tej platformy są TEAMS, gdzie każdy uczeń został dodany do klasowego zespołu, związanego z danym przedmiotem.

Outlook (poczta) i Teams (czaty) można pobrać na smartfony, jako oddzielne aplikacje.

Nauczyciele będą się kontaktować w sprawie swoich przedmiotów na czatach (Teams) lub poprzez wysyłane maile (Outlook).

Nadciąga czas ciekawych testów, quizów i projektów!

Nasi najmłodsi uczniowie również podjęli wyzwanie - dostali wcześniej zakres materiału, który dzielnie zgłębiają. Pracują zdalnie i mają możliwość mailowego kontaktu z wychowawcami.

Powodzenia i bądźmy w stałym kontakcie!