ważne ogłoszenie

Szanowni Państwo,

w związku z wystąpieniem w Polsce koronawirusa, szkoła na bieżąco pozostaje w kontakcie z odpowiednimi instytucjami.

W zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego, szkoły stosują się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Zgodnie z przepisami prawa dyrektor szkoły odpowiada za bezpieczeństwo uczniów, przy czym podejmowane działania powinny być adekwatne do sytuacji i zgodne z procedurami.

Nasza szkoła zapewniła wszystkim odpowiednie płyny do mycia i dezynfekcji rąk, a firma sprzątająca codziennie czyści powierzchnie biurek i miejsca szczególnie często dotykane.

Bardzo prosimy o nieprzyprowadzanie do szkoły dzieci, które kaszlą, mają katar lub inne objawy przeziębienia.

Wszelkie informacje będą Państwu przekazywane drogą mailową oraz poprzez szkolną stronę internetową i FB.