Co to był za rok!

Również jego zakończenie było niezwykłe.

Ze względów pandemicznych musieliśmy je rozłożyć na 2 dni. Pierwszego z nich mogli się spotkać uczniowie z nauczycielami i zostały wręczone szkolne nagrody.

Drugiego, w kameralnych grupach, były rozdawane świadectwa. Umożliwiło to udział rodziców.

Pomimo pandemii nasi uczniowie byli w tym roku niezwykle aktywni. Kibicowaliśmy im w przygotowaniach do konkursów i olimpiad, w których odnieśli wiele sukcesów.

Bardzo prężnie działał Szkolny Parlament wraz ze Szkolnym Rzecznikiem Praw Ucznia.  Zespół GoGreen dwoił się i troił, a Szkolna Gazetka pojawiała się zarówno w wersji

elektronicznej, jak i papierowej.

Wielu uczniów zostało wyróżnionych za działania na rzecz innych osób lub zwierząt (Psi Azyl). O wszystkich tegorocznych sukcesach można przeczytać tutaj.

Poniżej lista laureatów nagród, które w historii naszej szkoły mają już bardzo długą tradycję:

- Nagroda za bezinteresowne działanie na rzecz innych: Basia, Hania, Mania, Marysia, Misia, Natalka, Zosia - klasa 5M

- Lady: Kasia - klasa 8Z

Gentleman: Janek - klasa 8Z

- OLEK: Zosia - klasa 8Z

Każdemu nagrodzonemu/nagrodzonej z całego serca gratulujemy i życzymy wszystkim udanych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu :)