Szlachetna Paczka 2021

Klasa 4K podjęła się w grudniu organizacji Szlachetnej Paczki. Wykorzystała chyba wszystkie możliwe sposoby, żeby zaangażować w to, jak najwięcej osób z naszej szkolnej społeczności.

I...udało się! Poniżej specjalne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych:

"Z opóźnieniem, ale wielką serdecznością, pragnę podziękować wszystkim osobom, które dołączyły do naszej przedświątecznej, szkolnej akcji: "Szlachetna Paczka".
Udało się zrealizować nie tylko wszystkie życzenia wybranej przez nas rodziny, ale także podarować jej dużo innych niespodzianek. Dary trafiły na czas!

Po nowym roku otrzymałam od pani Barbary list z podziękowaniami, które wysłała w imieniu własnym oraz swoich dzieci.
Przekazuję Państwu ten list, bo myślę, że te podziękowania i ciepłe, serdeczne słowa, należą się wszystkim zaangażowanym w tą szlachetną akcję.

Z pozdrowieniami.
Wychowawczyni klasy 4K"