ubezpieczenie NNW dzieci w r. szk. 2023/2024

W roku szkolnym 2023/2024 składka wynosi 59 zł i jest obowiązkowo płatna do 14.09.2023 dla osób, które zadeklarują chęć ubezpieczenia dziecka. Forma płatności to przelew na konto szkoły.

Szanowni Państwo,

zgodnie ze stanem prawnym ubezpieczenie uczniów w szkole jest dobrowolne.

W załączniku przygotowaliśmy dla Państwa ofertę ubezpieczenia uczniów NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) wraz z OWU (Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia).

Jeżeli zdecydują się Państwo ubezpieczyć dziecko za pośrednictwem szkoły prosimy o:

wpłatę 59 zł do dnia 14.09.2023 r. (tytułem ubezpieczenie NNW imię i nazwisko dziecka).

Wpłata jest jednocześnie Państwa zgodą RODO na przetwarzanie danych przez Inter Risk.

Brak wpłaty na naszym koncie oznacza nieprzystąpienie do ubezpieczenia.

Oferta ubezpieczenia uczniów NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) wraz z OWU (Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia) dostępne są tutaj