XXIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej "The March Hare"

Zapraszamy do udziały w konkursie poezji angielskiej The March Hare, który odbędzie się w naszej szkole 7 marca 2020.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 10.00 w sobotę, 7 marca 2020 r., w budynku Społecznej Szkoły Podstawowej nr 30 STO, w Warszawie przy ul. Astronautów 11.
Szkołę reprezentować może SZEŚCIU przedstawicieli jednej szkoły (po 2 osoby z każdej kategorii). Każdy uczestnik przygotowuje do recytacji JEDEN utwór.

Kartę zgłoszenia uczestnika, dowód wpłaty oraz zgodę rodzica/prawnego opiekuna dziecka na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku dziecka należy dostarczyć do 1 marca 2020 r. na adres ssp30@astronautow.edu.pl.

Regulamin, karta zgłoszenia oraz wybór wierszy - w załącznikach.

Więcej informacji na temat samego konkursu znajduje się w zakładce po lewej stronie "działania niezwykłe".